Nowości firmy Polaris

Na rynku pojawiło się w ostatnim czasie mnóstwo quadów ze sportowym zacięciem. Mowa tu głównie o produktach z serii Polaris Sportsman, czyli pojazdach ATV, które praktycznie z miejsca zdobyły serca użytkowników poszukujących wszędołazów o nieco bardziej agresywnej linii.

Polaris Sportsman 570
Podstawowy wariant jednego z najpopularniejszych modeli quadów marki Polaris. Znajdziemy tutaj wszystko, czego tylko można wymagać od pojazdu ATV – świetną trakcję, bardzo dobre osiągi, funkcjonalne wyposażenie, a także nowoczesne systemy wspomagające, dzięki czemu model ten doskonale sprawdza się na bezdrożach i w terenie zapewniającym kierowcy odpowiednią dawkę adrenaliny.

Polaris Sportsman 570 SP
Jedna z najbogatszych odsłon wersji Sportsman 570. Wersja SP posiada wielowahacz oraz felgi aluminiowe 14″. Polaris Sportsman 570 SP Öhlins Ten pojazd ATV wyposażony jest w zawieszenie renomowanej marki Öhlins oraz podzespoły bardzo wysokiej jakości. Za niesamowicie wysoki komfort jazdy oraz idealną trakcję odpowiadają zaawansowane technologicznie systemy: ADC – aktywna kontrola zjazdu i EBS – system hamowania silnikiem.

Polaris Sportsman EPS
Model tego wspaniale prezentującego się pojazdu ATV opracowano pod kątem możliwie jak największej uniwersalności i niezawodności w praktycznie każdych warunkach. Quad ten, w porównaniu do swojej zeszłorocznej wersji, dysponuje zmodyfikowanym tylnym bagażnikiem i uchwytami, co pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z jazdy we dwoje. Ogromnym atutem w przypadku tego wszędołaza ATV jest bardzo duża ładowność bagażników – bez trudu przewieziemy nawet 123 kg sprzętu.

Polaris Sportsman 570 EPS Black Pearl LE
Pojazd przyciąga uwagę niesamowicie atrakcyjną wizualnie kolorystyką, a także nowoczesnym designem. Ten niezwykle funkcjonalny pojazd ATV przygotowano do jazdy w bardzo wymagającym terenie, o czym świadczy ogromna wytrzymałość poszczególnych elementów, a także wyposażenie w elektroniczne wspomaganie kierownicy, które znacząco ułatwia manewrowanie. Zestawiając ten quad ATV z jego poprzednikiem, mamy tu do czynienia z całkowicie nowymi przednimi i tylnymi światłami LED. Atutem quada Sportsman 570 EPS Black Pearl LE są felgi aluminiowe oraz większe felgi, niż w przypadku wersji podstawowej modelu Sportsman 570 EPS.

Polaris Sportsman EPS Agri Pro
Wersja EPSpopularnego quada znanej na całym świecie marki Polaris. Jeśli przyjrzeć się bliżej temu pojazdowi ATV, odkryjemy nie tylko ponadczasowy design i dynamiczną linię zachęcającą do jazdy w sportowym duchu pełnym rywalizacji, lecz również ogromną wytrzymałość, doskonałe osiągi i dbałość o detale. Sam pojazd prezentuje się wręcz oszałamiająco atrakcyjnie, dodatkowo wersja ta posiada możliwość geolokalizacji oraz ustawienia maksymalnej prędkości dzięki aplikacji na telefon Ride Command.

Polaris Sportsman 570 EPS Hunter
Niezwykle ceniony przez miłośników quadów wszędołaz powraca w całkowicie nowej, fenomenalnie odświeżonej odsłonie! Ten pojazd ATV to gwarancja nie tylko ogromnej uniwersalności, lecz również doskonałych parametrów technicznych i zastosowania najnowocześniejszych technologii poprawiających trakcję i komfort jazdy, takich jak choćby EBS i EPS. Ładowność tego modelu to aż 191 kg, dzięki czemu bez trudu przewieziemy potrzebny sprzęt.

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj