Pojazdy General

Pojazdy General

Odkryj nasze pojazdy UTV

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

GENERAL 1000 EPS

od: 134 999
Rata od: 1 125 netto / mies.
GENERAL 1000 EPS DELUXE ABS
Moc: 100 HP
Pojemność: 999 cm3
Polaris General™ 1000 deluxe to pojazd off-road, który łączy sportową jazdę i użytkowość. Jego potężny silnik o mocy 100 km i jego lekka masa sprawia, że tym pojazdem można się przemieszczać wszędzie. Tylne i przednie zawieszenie posiada stabilizator poprzeczny co zapewnia kierującemu maksymalny komfort. Podsumowując, rewelacyjna maszyna!

Pojazdy General

Wysokiej klasy maszyny dla najbardziej wymagających użytkowników. Pojazdy UTV (Utility Terrain Vehicle) to modele o zamkniętej kabinie, które świetnie sprawdzą się do zadań na szczególnie wymagającym terenie. Przewóz osób i towarów w wymagającym środowisku jest właśnie tym, do czego zostały stworzone tego rodzaju maszyny.

Pojazdy UTV z serii General to maszyny o ogromnej mocy, który czyni z nich świetną opcję do transportu towarów i ludzi. Atrakcyjne rozwiązanie dla zwolenników wypraw off-roadowych w większej grupie stanowią egzemplarze czteroosobowe. Mocne zawieszenie i przestronna kabina to gwarancja wygody nawet na najbardziej wymagających trasach.

Utility Terrain Vehicle to pojazdy, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Pojazdy użytkowe UTV, które mamy w szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa zdobywają uznanie nawet u najbardziej wymagających Klientów. Użytkownicy korzystający z nich na co dzień chwalą ich wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania ich w różnych sytuacjach. Pojazdy UTV, które możemy Ci zaoferować, są u nas dostępne w wielu wersjach i modelach, tak aby każdy nasz Klient mógł wybrać ten idealnie odpowiadający jego potrzebom czy indywidualnym preferencjom.

Pomocnik w trudnych warunkach

Oferowane przez nas pojazdy użytkowe UTV zazwyczaj są wybierane przez naszych Klientów, którzy oczekują od tego typu sprzętów naprawdę dużo. Te doskonale się bowiem sprawdzają zarówno do transportowania osób, jak i różnego typu materiałów czy ciężkich przedmiotów. Trudne, nierówne tereny obfitujące w dołki czy pagórki nie stanowią dla pojazdów użytkowych UTV z serii General żadnego problemu. Ich budowa jest bowiem w pełni przystosowana do pokonywania właśnie takich elementów na drodze. Nie zapominajmy również o ich potężnej mocy – ta z pewnością sprawia, że pojazdy UTV w wersji użytkowej są niezwykle zwrotne i dynamiczne. Jeśli więc potrzebujesz urządzenia, które poradzi sobie w każdym terenie, te z serii General z pewnością przypadną do twojego motoryzacyjnego gustu.

Komfortowe wyprawy w towarzystwie

Kompletując naszą ofertę z pojazdami użytkowymi UTV, nie mogliśmy zapomnieć o Klientach ceniących sobie off-roadowe wyprawy w towarzystwie znajomych. Te zostały wyposażone w komfortowe siedzenia oraz wytrzymałe, zamknięte kabiny zapewniające bezpieczeństwo podróżujących w ten sposób osób. Pojazdy z serii General, których wiele modeli znajduje się w naszej ofercie, mają również niezwykle mocne zawieszenie, dzięki czemu bezpieczeństwo jazdy oraz przyjemność z off-roadowej jazdy idą razem w parze.
Facebook Instagram