REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INTERAKTYWNY FORMULARZ

HARMONOGRAM

POPRZEDNIE EDYCJE

(Kliknij na edycje by przejść do filmu)

2023

Polaris Camp 2023 był już dziewiątą edycją imprezy dla miłośników pojazdów Polarisa, zrzeszonych w Klubie Polaris. Po powodzeniu zeszłorocznej odsłony Polaris Camp, organizatorzy zdecydowali się powtórnie skorzystać z terenów największego w Europie Poligonu Drawskiego.

2022

8 edycje zorganizowaliśmy w pięknym Drawsku Pomorskim.  Drawsko to wyjątkowo malownicze miejsce na północy Polski, które – kiedy akurat nie bawi się tam wojsko – jest zazwyczaj ciche i spokojne. Do momentu, kiedy nie rozbija się tam Polaris Camp 🙂 Przed Wami video z ósmej, oficjalnie najlepszej edycji w historii. Póki co…

2021

7 edycja polskiej imprezy Polaris Camp, już 2 raz organizowana w Polskich Bieszczadach. Event na którym spotykają się miłośnicy marki Polaris. Trasa nocna i trasa dzienna, wspólna integracja i ponad 200 maszyn. Pogoda była przepiękna!

2020

6 edycje zorganizowaliśmy w pięknych Bieszczadach. Ponad 130 kilometrowa, turystyczna trasa w połączeniu z pięknym jesiennym klimatem, sprawiła ze uczestnicy byli zachwyceni. Koniec imprezy zwieńczyliśmy pokazem najnowszego modelu Sportsman 570. To jedyna taka impreza w Polsce! Nie może Was zabraknąć na kolejnych edycjach.

2019

5 edycja tak jak poprzednia odbyła się również w Motoparku w Olszynie. 150 Polarisów w jednym miejscu robi na każdym wrażenie. Nowością na rok 2019 był najnowszy RZR PRO XP. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć tą ‘’bestię” jako pierwsi w Polsce.

2018

4 edycję zorganizowaliśmy na jednym z największych zamkniętych torów off-roadowych w Europie. Motopark Olszyna razem z nami gościli ponad 120 maszyn. Na wideorelacji możecie zobaczyć że nasza impreza z roku na rok jest coraz większa.

2017

3 edycja miała miejsce również w Kamieniu Śląskim. Na tej imprezie pojawiło się kilkadziesiąt Polarisów. Pokaz nowości, pyszne jedzenie, sklep z kolekcją ubrań Polaris to nieodłączna część naszych imprez.

2016

2 edycja Polaris Camp odbyła się w Kamieniu Śląskim. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z najnowszego w Polsce toru wyścigowego – Silesia Ring, oraz kilkudziesięcio kilometrowej trasy off-road.

2015

Polaris Camp to coroczna, weekendowa impreza zrzeszająca właścicieli Polarisów i zapalonych miłośników off-roadu. Cykl imrez zapoczątkowaliśmy w 2015 roku. Pierwsza edycja miała miejsce we Wrocławiu.

 

Polaris Camp

Jazda po bezdrożach jest właśnie tym, co kochasz w życiu najbardziej? Uwielbiasz brać udział w emocjonujących wyścigach? A może po prostu chcesz poznać innych miłośników pojazdów ATV, usiąść przy jednym stole i powymieniać się doświadczeniami? Jeżeli tak, to Polaris Camp jest imprezą, na której nie może Cię zabraknąć!

Najlepsza impreza dla fanów off-roadu w Polsce

Każdego roku lista uczestników Polaris Camp wypełnia się do ostatnich miejsc, a na osoby, którym uda się zdobyć bilety, czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz możliwości sprawdzenia swoich sił na specjalnie przygotowanej trasie off-roadowej, organizatorzy przygotowują zawsze ciekawe wydarzenia w takcie imprezy. Catering, koncerty, ekskluzywny pokaz nowości. Każda edycja cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Jest to największa, monobrandowa impreza Off-road w Polsce! W edycji 2022 będzie również zorganizowana trasa nocna!

Dołącz do Klubu i weź udział w kolejnej edycji Polaris Camp

Jeżeli uwielbiasz tego typu wydarzenia i chcesz zaznać ducha sportowej rywalizacji już podczas następnej edycji, musisz trzymać rękę na pulsie. Do wzięcia udziału w imprezie uprawnieni są wyłącznie członkowie Klubu Polaris, więc jeżeli jeszcze nie jesteś jednym z nich, koniecznie wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Liczba dostępnych miejsc na Polaris Camp zawsze jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń – śledź nasze portale społecznościowe i nie zwlekaj z zakupem biletów!

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj