REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

HARMONOGRAM

POPRZEDNIE EDYCJE

2015

Polaris Camp to coroczna, weekendowa impreza zrzeszająca właścicieli Polarisów i zapalonych miłośników off-roadu. Cykl imrez zapoczątkowaliśmy w 2015 roku. Pierwsza edycja miała miejsce we Wrocławiu.

 

2016

2 edycja Polaris Camp odbyła się w Kamieniu Śląskim. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z najnowszego w Polsce toru wyścigowego – Silesia Ring, oraz kilkudziesięcio kilometrowej trasy off-road.

2017

3 edycja miała miejsce również w Kamieniu Śląskim. Na tej imprezie pojawiło się kilkadziesiąt Polarisów. Pokaz nowości, pyszne jedzenie, sklep z kolekcją ubrań Polaris to nieodłączna część naszych imprez.

2018

4 edycję zorganizowaliśmy na jednym z największych zamkniętych torów off-roadowych w Europie. Motopark Olszyna razem z nami gościli ponad 120 maszyn. Na wideorelacji możecie zobaczyć że nasza impreza z roku na rok jest coraz większa.

2019

5 edycja tak jak poprzednia odbyła się również w Motoparku w Olszynie. 150 Polarisów w jednym miejscu robi na każdym wrażenie. Nowością na rok 2019 był najnowszy RZR PRO XP. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć tą ‘’bestię” jako pierwsi w Polsce.

2020

6 edycje zorganizowaliśmy w pięknych Bieszczadach. Ponad 130 kilometrowa, turystyczna trasa w połączeniu z pięknym jesiennym klimatem, sprawiła ze uczestnicy byli zachwyceni. Koniec imprezy zwieńczyliśmy pokazem najnowszego modelu Sportsman 570. To jedyna taka impreza w Polsce! Nie może Was zabraknąć na kolejnych edycjach.

2021

7 edycja polskiej imprezy Polaris Camp, już 2 raz organizowana w Polskich Bieszczadach. Event na którym spotykają się miłośnicy marki Polaris. Trasa nocna i trasa dzienna, wspólna integracja i ponad 200 maszyn. Pogoda była przepiękna!