Pojazdy ATV i UTV Polaris

Pojazdy ATV i UTV Polaris

Odkryj nasze modele

General - Wszechstronne modele pojazdów

General

Wszechstronne modele pojazdów

Poznaj nasze modele Poznaj nasze modele
Scrambler - Mocne quady ATV

Scrambler

Mocne quady ATV

Poznaj nasze modele Poznaj nasze modele
Ranger - Pojazdy użytkowe

Ranger

Pojazdy użytkowe

Poznaj nasze modele Poznaj nasze modele
Sportsman - Terenowe quady

Sportsman

Terenowe quady

Poznaj nasze modele Poznaj nasze modele
RZR - Komfort i wygoda w każdych warunkach

RZR

Komfort i wygoda w każdych warunkach

Poznaj nasze modele Poznaj nasze modele
Modele
Terenowe czterokołowce to urządzenia, które mają niezwykle szerokie zastosowanie. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane między innymi do prac na gospodarstwie. Pojazdy ATV i UTV, które znajdziesz w ofercie naszego przedsiębiorstwa, są także świetnym kompanem podczas rekreacyjnych wycieczek, a nawet zawodów sportowych. Tego typu urządzenia są bowiem wielozadaniowe i oferują znakomite parametry, które sprostają wyzwaniom nawet najbardziej wymagających fanów motoryzacyjnych wrażeń. Niestraszne są im bowiem trudne tereny, kurz, błoto czy woda!

Twój pomocnik w codziennych pracach

Dostępne w szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa pojazdy ATV i UTV bardzo często wybierane są przez osoby posiadające znacznej wielkości gospodarstwa rolne, sady i lasy. Wszystko dlatego, że tego typu urządzenia, chociażby z linii Ranger posiadają solidny udźwig, sporą przestrzeń ładowania, a także przestronną kabinę, którą dodatkowo można zabudować. Cechy te sprawiają, że właśnie tego typu pojazdy stają się idealnym kompanem podczas wykonywania codziennych prac rolniczych. Są dynamiczne, wytrzymałe i bardzo zwrotne, dzięki czemu sterowanie nimi nie sprawia większych problemów. Co więcej, nasze czterokołowce doskonale wręcz radzą sobie w niełatwych, pagórkowatych terenach. Możemy Ci zaoferować zarówno modele dwuosobowe, jak i te nieco większe — nawet sześcioosobowe.

Niezrównane sportowe wrażenia

Pojazdy ATV i UTV, które mamy w ofercie naszego przedsiębiorstwa to nie tylko pomocnicy w codziennych pracach na gospodarstwie. Z powodzeniem można je bowiem wykorzystywać także do rekreacji oraz sportowych wyścigów. Offroadowe wycieczki z ich udziałem zapewniają adrenalinę, prędkość i niezwykłe wrażenia. Czterokołowce wieloterenowe z powodzeniem mogą być także użytkowane przez młodzież — urządzenia zostały bowiem tak skonstruowane, aby zapewniać bezpieczną, stabilną jazdę w terenach leśnych czy górskich bądź błotnistych. Nie jesteś przekonany, który z pojazdów UTV jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Umów się z nami na jazdę próbną!
Facebook Instagram