Odkryj nasze

Pojazdy SSV Polaris RZR

Generacja PRO

Najwyższa wydajność w terenie.

Wieloterenowy

Podbij wszystkie drogi.

od 1075 ZŁ netto/mies.

od 830 ZŁ netto/mies.

od 129 999 zł

4 osobowe

Podziel się wrażeniami.

od 1200 ZŁ netto/mies.

Pojazdy młodzieżowe

Najlepszy RZR dla dzieci w wieku 10+

od 36 999 zł

od 31 999 zł

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju pojazdów, takich jak skutery śnieżne czy quady. W ostatnim czasie propozycja sklepu została wzbogacona między innymi o pojazdy z serii RZR. Pojazdy z serii RZR są idealne do zadań specjalnych. Ich elastyczna konstrukcja powoduje, że znajdą dla siebie zastosowanie nawet w bardzo trudnym terenie oraz na grząskim gruncie. Wszelkie nierówności, błoto czy przeszkody to środowisko nawet w najmniejszym stopniu im nie straszne! Oferowane przez nas pojazdy RZR posiadają solidną ramę, dzięki której kierowca i jego pasażerowie są w odpowiedni sposób chronieni przed urazami w czasie nieplanowanych i niekontrolowanych zdarzeń.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających
Klientów.

Specjalne warunki wymagają specjalnego sprzętu. Pojazdy UTV (Utility Terrain Vehicle) to maszyny stworzone do zadań na trudnym terenie. Sportowe, rekreacyjne czy typowo rodzinne — wachlarz modeli dostępnych w naszej ofercie z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Z uwagi na swoją konstrukcję często określane są również jako Side-by-Side. Stanowią swoisty pomost pomiędzy quadem a tradycyjnym autem terenowym.

Maszyny z serii RZR to głównie sportowe i rekreacyjne pojazdy UTV które idealnie sprawdząją się w rodzinnych wypadach terenowych jak również są świetną opcja dla miłośników szybkiej jazdy po bezdrożach.

* zdjęcia poglądowe

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj