GWARANCJE

Gwarancja Polaris – co daje przedłużona gwarancja?

Bądź spokojny przez długi czas!

Od teraz Twój Polaris może być objęty gwarancją przez aż 36 miesięcy!

Wybierz markę Polaris

Decydując się na pojazd naszej marki, otrzymujesz sprzęt, który świetnie sobie poradzi w każdym terenie. Ewentualne usterki, objęte fabryczną gwarancją, zostaną szybko i bezpłatnie usunięte przez wykwalifikowany personel, korzystający z oryginalnych części zamiennych.

Zapewnij sobie spokój

Twój komfort jest dla nas bardzo ważny, dlatego teraz kupując Polarisa możesz otrzymać gwarancję aż na trzy lata! Zapewnisz sobie tym spokój i uchronisz się przed nieprzewidzianymi wydatkami.

Uzyskaj lepszą cenę sprzedając pojazd

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać pojazd przed upływem okresu gwarancji, przejdzie ona razem z pojazdem na nowego właściciela. To dodatkowy atut podczas sprzedaży, a pojazdy objęte gwarancją fabryczną z reguły osiągają wyższe ceny na rynku wtórnym.

Jedyna taka oferta na rynku

Polaris jako jedyny producent oferuje gwarancję na tak długi okres i to bez limitu kilometrów.

Ciesz się wydłużoną Gwarancją Polaris przez TRZY LATA!

  • Trzyletnia Gwarancja będzie dostępna dla wszystkich Klientów przy zakupie nowego pojazdu w salonie. Ochroni ona naszych Klientów przed niespodziewanymi kosztami ewentualnych napraw objętych gwarancją. Usługa nie będzie ubezpieczeniem kosztów napraw nieobjętych gwarancją.
  • Trzyletnia Gwarancja Polaris będzie przechodziła na kolejnego właściciela, co poprawi wartość rezydualną pojazdu przy ewentualnych transakcjach odsprzedaży.
  • Trzyletnia gwarancja nie obejmuje pozycji, które podlegają kontroli lub wymianie podczas przeglądu okresowego oraz normalnych czynności eksploatacyjnych. Wymagane będą identyczne odstępy pomiędzy przeglądami okresowymi, zgodnie z zaleceniami Polaris zawartymi w książce serwisowo-gwarancyjnej.
  • Oferta jest ważna do odwołania.

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju pojazdów terenowych, które znajdują swoje zastosowanie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. W ramach prowadzonych działań oferujemy maszyny, takie jak RZR, SPORTMAN, SCRAMBLER a także RANGER. Dla tych, którzy chcą zacząć przygodę off-road bardzo wcześnie, posiadamy również pojazdy młodzieżowe, które pozwolą odkryć niesamowite, nowe emocje!

Oferta dla najbardziej wymagających

Chcąc jednak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów proponujemy gwarancję wydłużoną do 36 miesięcy! Dodatkowo nasza gwarancja jest przypisana nie do osoby, a do pojazdu. Oznacza to, że w przypadku sprzedaży maszyny, nowy właściciel może cieszyć się wciąż aktualną gwarancją. Może to znacząco podnieść wartość pojazdu na rynku wtórnym.

Jesteśmy jedynym wytwórcą na rynku, który oferuje tak długą gwarancję bez jakiegokolwiek limitu kilometrów.

Wydłużona gwarancja jest istotna nie tylko w chwili sprzedaży pojazdu, ale również podczas jego wzmożonej eksploatacji. Różnego rodzaju części i podzespoły podlegają zużyciu, a wydłużony okres gwarancji daje pewność, że najczęściej pojawiające się usterki będą mogły zostać wyeliminowane bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zgoda

5 + 5 =

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj