SPORTSMAN

Pojazdy ATV (All-terrain Vehicle) to grupa stosunkowo uniwersalnych maszyn terenowych o otwartej kabinie. Quady z serii Sportsman dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno do rekreacyjnej jazdy, jak i zastosowań sportowych. Poradzą sobie również w roli maszyn przeprawowych na średnio ciężkim terenie. Są to niezwykle wszechstronne pojazdy, idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z off-roadem.

Wśród modeli dostępnych w naszej ofercie znajdziesz quady o różnej mocy, pojemności, zawieszeniu czy wyposażeniu dodatkowym. Jeśli potrzebujesz maszyny  do  celów  transportowych,  dobrym  rozwiązaniem  będzie  egzemplarz  6×6  z  dodatkową  przestrzenią  do załadunku. Z kolei modele dwuosobowe to atrakcyjna opcja dla miłośników podróżowania w parach.

Aktywności związane z off-roadowymi przeprawami po ciężkich terenach cieszą się w ostatnim czasie naprawdę sporą popularnością. Nie brakuje amatorów dreszczyku emocji, który właśnie takie aktywności są w stanie zapewnić. W ostatnim czasie przybyło również fanów błota i kurzu, którym te elementy podczas off-roadu zupełnie nie przeszkadzają. Każdy zainteresowany tym tematem wie jednak, że aby tego typu frajda mogła mieć miejsce, należy zaopatrzyć się  odpowiedni sprzęt. Quady Sportsman, które są dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa, z pewnością do takiego obowiązkowego sprzętu należą.

Quady Sportsman

Najlepsza opcja na trudny teren

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo quady Sportsman to niezwykle uniwersalne pojazdy. Zazwyczaj polecamy je osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z off-roadowymi przeprawami. Wszystko dlatego, że te terenowe bestie oferują wszystko, co może początkujący amator pokonywania wertepów potrzebować. Różnorodne modele pojazdów Sportsman, które możemy zaoferować, posiadają różne pojemności oraz moc, a także zawieszenie. Dostępne są również w różnych wariantach wyposażenia, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie ten najlepiej spełniający oczekiwania. Quady Sportsman, które znajdziesz w naszej ofercie, posiadają otwartą kabinę, która umożliwia Ci poczucie na własnej skórze wszystkich elementów związanych z off-roadem – chodzi oczywiście o błoto, kurz czy wiatr.

Uniwersalne pojazdy spełniające Twoje wymagania

Takie z pewnością są dostępne w naszej ofercie quady typu Sportsman. Nie bez powodu nasi Klienci również tak o nich mówią. Tak się składa, że oferowane przez nas modele tych pojazdów świetnie sprawdzają się na przykład podczas sportowych rywalizacji – są zwrotne, oferują sporą moc, a przy tym są niezwykle odporne, wytrzymałe i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikowi również przy znacznych prędkościach. To oczywiście niejedyne zastosowanie quadów Sportsman. Te pojazdy z naszej oferty mogą Ci także służyć do rekreacyjnych wypraw po lesie czy pagórkach. Możesz to robić w samotności lub we dwójkę, ponieważ niektóre z naszych modeli przystosowane są właśnie do komfortowe jazdy dla dwóch osób.

* zdjęcia poglądowe