Odkryj nasze

Quady Polaris Sportsman i Scrambler

Quady sportowe

Największa wydajność w terenie.

od 640 ZŁ netto/mies.

od 655 ZŁ netto/mies.

Quady rekreacyjne

Przystosowane do rekreacyjnych wypraw.

od 640 ZŁ netto/mies.

od 720 ZŁ netto/mies.

od 695 ZŁ netto/mies.

2 osobowe quady turystyczne

Wrażenia z jazdy w terenie.

od 705 ZŁ netto/mies.

Quady użytkowe

Większa wydajność.

od 730 ZŁ netto/mies.

od 515 ZŁ netto/mies.

Pojazdy młodzieżowe

Od 6 lat wzwyż.

od 16 999 zł

od 24 999 zł

od 14 999 zł

od 16 999 zł

Pojazdy ATV (All-terrain Vehicle) to grupa stosunkowo uniwersalnych maszyn terenowych o otwartej kabinie. Quady z serii Sportsman dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno do rekreacyjnej jazdy, jak i zastosowań sportowych. Poradzą sobie również w roli maszyn przeprawowych na średnio ciężkim terenie. Są to niezwykle wszechstronne pojazdy, idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z off-roadem.

Wśród modeli dostępnych w naszej ofercie znajdziesz quady o różnej mocy, pojemności, zawieszeniu czy wyposażeniu dodatkowym. Jeśli potrzebujesz maszyny  do  celów  transportowych,  dobrym  rozwiązaniem  będzie  egzemplarz  6×6  z  dodatkową  przestrzenią  do załadunku. Z kolei modele dwuosobowe to atrakcyjna opcja dla miłośników podróżowania w parach.

Aktywności związane z off-roadowymi przeprawami po ciężkich terenach cieszą się w ostatnim czasie naprawdę sporą popularnością. Nie brakuje amatorów dreszczyku emocji, który właśnie takie aktywności są w stanie zapewnić. W ostatnim czasie przybyło również fanów błota i kurzu, którym te elementy podczas off-roadu zupełnie nie przeszkadzają. Każdy zainteresowany tym tematem wie jednak, że aby tego typu frajda mogła mieć miejsce, należy zaopatrzyć się  odpowiedni sprzęt. Quady Sportsman, które są dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa, z pewnością do takiego obowiązkowego sprzętu należą.

Quady Sportsman

Najlepsza opcja na trudny teren

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo quady Sportsman to niezwykle uniwersalne pojazdy. Zazwyczaj polecamy je osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z off-roadowymi przeprawami. Wszystko dlatego, że te terenowe bestie oferują wszystko, co może początkujący amator pokonywania wertepów potrzebować. Różnorodne modele pojazdów Sportsman, które możemy zaoferować, posiadają różne pojemności oraz moc, a także zawieszenie. Dostępne są również w różnych wariantach wyposażenia, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie ten najlepiej spełniający oczekiwania. Quady Sportsman, które znajdziesz w naszej ofercie, posiadają otwartą kabinę, która umożliwia Ci poczucie na własnej skórze wszystkich elementów związanych z off-roadem – chodzi oczywiście o błoto, kurz czy wiatr.

Uniwersalne pojazdy spełniające Twoje wymagania

Takie z pewnością są dostępne w naszej ofercie quady typu Sportsman. Nie bez powodu nasi Klienci również tak o nich mówią. Tak się składa, że oferowane przez nas modele tych pojazdów świetnie sprawdzają się na przykład podczas sportowych rywalizacji – są zwrotne, oferują sporą moc, a przy tym są niezwykle odporne, wytrzymałe i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikowi również przy znacznych prędkościach. To oczywiście niejedyne zastosowanie quadów Sportsman. Te pojazdy z naszej oferty mogą Ci także służyć do rekreacyjnych wypraw po lesie czy pagórkach. Możesz to robić w samotności lub we dwójkę, ponieważ niektóre z naszych modeli przystosowane są właśnie do komfortowe jazdy dla dwóch osób.

Quady Scrambler

Wiele osób odpoczywa w aktywny sposób. Jedni jeżdżą na rowerze, inni biegają, a dla jeszcze innych odpoczynek musi się wiązać nie tylko z aktywnością, ale i adrenaliną. Ta ostatnia grupa osób z pewnością polubi się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. A to dlatego, że mamy do zaoferowania prawdziwe bestie, które mogą zagwarantować zarówno odpowiednią dozę aktywności fizycznej, jak i dosyć sporą dawkę adrenaliny. Mowa oczywiście o oferowanych przez nas pojazdach, jakimi są quady Scrambler. Jeśli off-road nie jest Ci obcy, a błoto, kurz i wiatr na twarzy to dla Ciebie tylko kolejne, dodatkowe atrakcje podczas spędzania wolnego czasu, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu, przejrzyj ją już dziś!

Dla miłośników adrenaliny i mocnych off-roadowych wrażeń

Quady typu Scrambler znajdujące się w ofercie naszego przedsiębiorstwa to pojazdy zdecydowanie dla osób, które mają już niemałe doświadczenie w off-roadzie. Wykorzystywanie ich bowiem do rekreacyjnej jazdy zupełnie nie ma sensu oraz może być po prostu niebezpieczne. Zupełnie inaczej te bestie sprawdzają się jednak w przypadku wyczynowych wyzwań, które przed nimi można postawić. Do właśnie tego typu aktywności zdecydowanie są one stworzone. Z pewnością osoby zaprzyjaźnione z off-roadem umiejętnie wykorzystają maksimum ich możliwości.

Poczuj prawdziwe sportowe emocje

Wyczynowa jazda na oferowanych quadach typu Scrambler nie przypominam spokojnej przebieżki po równym terenie. Przecież nie o to chodzi w tych urządzeniach! Pojazdy te dysponują sporym silnikiem, który gwarantuje niezrównaną moc. Z kolei ich niewielka masa oraz duży skok zawieszenia to zwrotność, jakiej jeszcze nigdy nie było Ci dane doświadczyć. Dynamiczność to drugie imię oferowanych przez nas quadów Scrambler, które świetnie radzą sobie z każdym terenem, nawet tym najbardziej wymagającym! Prawdziwe sportowe emocje wzbogacone błotem, kurzem i wiatrem obijającym się o Ciebie to coś, co sprawia, że czujesz się świetnie? Quady Scrambler z naszej oferty już na Ciebie czekają.

* zdjęcia poglądowe

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj