Polaris Ranger

Polaris Ranger

Odkryj nasze pojazdy UTV

3-osobowe

3-osobowe

Ranger 1000 EPS

od: 98 999
Rata od: 830 netto / mies.
Ranger 1000 EPS
Moc: 61 HP
Pojemność: 999 cm3
Zaprojektowany do pracy, zaprojektowany z myślą o komforcie i trwałej konstrukcji. Przybył zupełnie nowy RANGER 1000! Pojazd jest bardzo komfortowy i wygodny, a dodatkowo jest też dostosowany do trudnej pracy. Szyba przednia, drzwi, dach oraz tylny panel mogą być dodawane i usuwane w ciągu kilku minut, bez specjalnych narzędzi, dzięki technologii Lock &Ride®. Dzięki bardzo wysokiemu prześwitowi będziesz mógł przejechać po każdej przeszkodzie.

Ranger XP 1000

od: 118 999
Rata od: 990 netto / mies.
Ranger XP 1000
Moc: 82 HP
Pojemność: 999 cm3
RANGER XP 1000 to pojazd przeznaczony nie tylko do bardzo trudnej pracy. Jego wysoka ergonomia oraz komfort jazdy sprawiają, że użytkowanie go to sama przyjemność. Jego staranne wykończenie oraz bardzo modułowe akcesoria przekonają nawet najbardziej wybrednych użytkowników. System Lock & System ™ PRO-FIT Ride® oferuje zabudowę całej kabiny Rangera. Szyba przednia, drzwi, dach oraz tylny panel mogą być dodawane i usuwane w ciągu kilku minut, bez specjalnych narzędzi. Dzięki bardzo wysokiemu prześwitowi będziesz mógł przejechać po każdej przeszkodzie.

Ranger XP Kinetic

od: 184 999
Rata od: 1 540 netto / mies.
Ranger XP Kinetic Premium
Moc: 110 HP
Zasięg: 70 km
Polaris otwiera nowy rozdział pojazdem RANGER XP Kinetic. Bardziej wydajny, o lepszych osiągach i cichszy wraz z największym momentem obrotowym w swojej klasie. Całkowicie nowe, przystosowane do off-roadu hamowanie regeneracyjne udowadnia, że innowacje nie mają granic.

Ranger Diesel

od: 108 999
Rata od: 905 netto / mies.
Ranger Diesel
Moc: 24 HP
Pojemność: 898 cm3
RANGER Diesel został skonstruowany z myślą o czystej użytkowości. Dzięki 1134 kg uciągu i ładowności 720 kg RANGER Diesel posiada najlepsze użytkowe osiągi w swojej klasie. Pojazd ten ma również powiększony prześwit: 33 cm – wzrost o 20% w stosunku do poprzednika.
2-osobowe

2-osobowe

Ranger 570 SP

od: 79 999
Rata od: 665 netto / mies.
Ranger 570 SP Sage Green
Moc: 44 HP
Pojemność: 567 cm3
Przeprojektowany od podstaw Ranger 570 jest wytrzymalszy i bardziej nowoczesny. Zupełnie nowe zawieszenie oraz zwężony rozstaw kół zapewniają mniejszy promień skrętu oraz najlepsze w swojej klasie połączenie zwrotności i możliwości. Paka ładunkowa jest o 30% większa co pozwala na optymalizację prac w terenie. Zaprojektowany z myślą o trwałości, RANGER 570 ma dwukrotnie dłuższą żywotność paska napędowego, a także powiększony i ponownie dostrojony układ sprzęgła dla poprawy właściwości jezdnych przy niskich prędkościach.
6-osobowe

6-osobowe

Ranger Crew 1000

od: 122 999
Rata od: 1 025 netto / mies.
Ranger Crew 1000
Moc: 61 HP
Pojemność: 999 cm3
Zaprojektowany do pracy, zaprojektowany z myślą o komforcie i trwałej konstrukcji. Przybył zupełnie nowy RANGER CREW 1000! Pojazd jest bardzo komfortowy i wygodny, a dodatkowo jest też dostosowany do trudnej pracy. Szyba przednia, drzwi, dach oraz tylny panel mogą być dodawane i usuwane w ciągu kilku minut, bez specjalnych narzędzi, dzięki technologii Lock &Ride®. Dzięki bardzo wysokiemu prześwitowi będziesz mógł przejechać po każdej przeszkodzie.

Ranger Crew XP 1000

od: 138 999
Rata od: 1 155 netto / mies.
Ranger Crew XP 1000
Moc: 82 HP
Pojemność: 999 cm3
W świecie napędzanym przez RANGER® niewiele jest rzeczy, których nie możesz zrobić. Dzięki możliwościom najbardziej zaufanego pojazdu side-by-side na świecie, żadna pora roku, żadne zadanie czy trasa nie będzie Ci straszna.
Pojazdy młodzieżowe

Pojazdy młodzieżowe

Ranger 150

od: 29 999
Ranger 150
Pojemność: 150 cm3
Masa: 305 kg
Nowością, którą posiada Ranger 150 jest możliwość połączenia z pojazdem za pomocą aplikacji na smartfona – Ride Command. Aplikacja pozwala wyznaczać obszar na mapie na którym pojazd może się poruszać, jak i regulować jego prędkość. Dzięki aplikacji Ride Command możesz w pełni kontrolować zabawę swoich pociech.

Polaris Ranger

Maszyny z rodziny Ranger dostępne w naszej ofercie to esencja wszystkich cech, z którymi powszechnie utożsamiane są pojazdy UTV (Utility Terrain Vehicle). Pokaźny udźwig, obszerna przestrzeń ładowna oraz przestronna kabina z możliwością pełnej zabudowy — to wszystko składa się na efektywne narzędzie do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Dodatkowym atutem tego typu pojazdów UTV jest możliwość rozbudowy wyposażenia na zasadzie modułowej. Montaż obudowy kabiny bez konieczności używania narzędzi okazuje się nieoceniony w trudnych warunkach terenowych. Modele z serii Ranger z racji funkcjonalnych akcesoriów do załadunku są z powodzeniem wykorzystywane w gospodarstwach rolnych oraz przemyśle leśnym.

Należące do rodziny quadów czterokołowce to coś, co spodoba się nie tylko fanom ekstremalnych przeżyć w terenie, ale i osobom posiadającym, chociażby znacznej wielkości gospodarstwo. Pojazdy UTV Polaris Ranger, które mamy w ofercie naszego przedsiębiorstwa są bowiem niezwykle uniwersalne w użytkowaniu. Możemy Ci zaoferować na przykład warianty dwuosobowe, dzięki czemu czterokołowce UTV świetnie nadają się do dynamicznych wycieczek we dwójkę, po wymagającym terenie leśnym czy bogatym w pagórki i wzniesienia.

Zastosowanie naszych pojazdów

Tak zwane Utility Terrain Vehicles, które mamy w ofercie odznaczają się naprawdę szerokim zastosowaniem. Z powodzeniem można ich bowiem używać do przewożenia różnych elementów na gospodarstwie. Bardzo często oferowanych przez nas pojazdów typu Ranger używa się również jak wsparcie dla, chociażby Służby Leśnej. Wszystko dlatego, że czterokołowce te świetnie radzą sobie w niełatwych przecież terenach leśnych. To jednak nie wszystko! Nie zapominajmy, że wiele osób ceni sobie ekstremalne emocje podczas korzystania z tego typu sprzętów, nie inaczej jest w przypadku naszych urządzeń UTV. Równie dobrze sprawdzają się one bowiem także do rekreacyjnych czy sportowych wycieczek w niecodziennych warunkach terenowych.

Moc, która sprawdza się w każdym terenie

Nowoczesne pojazdy UTV znajdujące się w ofercie naszego przedsiębiorstwa operują pokaźną mocą, która bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz wspaniałą jakość pracy. Oczywiście, to nie wszystkie z zalet tego typu sprzętów z naszej oferty. Te dodatkowo dysponują sporym udźwigiem, mają dużą przestrzeń ładowania oraz przestronną kabinę.

Wybierz pojazd, który spełni Twoje wymagania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają różne potrzeby. Jesteśmy na to przygotowani! Oferujemy bowiem pojazdy UTV Polaris Ranger, które mają budowę modułową. Oznacza to, że możesz ich poszczególne części wyposażenia rozbudować wedle swoich indywidualnych potrzeb. Możemy Ci również zaproponować pojazdy zarówno dwu, jak i trzyosobowe, a także te sześcioosobowe! Rodzinne wycieczki po nierównym terenie będą teraz prawdziwą frajdą!

Facebook Instagram