Odkryj nasze

Pojazdy UTV Polaris Ranger

Pojazdy 3 osobowe Użytkowe

Maksymalna wydajność i praktyczność w terenie.

od 810 ZŁ netto/mies.

od 910 ZŁ netto/mies.

od 1525 ZŁ netto/mies.

Pojazdy 2 osobowe Użytkowe

Najlepsza mobilność podczas pracy.

od 665 ZŁ netto/mies.

Pojazdy 6 osobowe Użytkowe

Ekstremalny komfort dla 6 pasażerów.

od 1005 ZŁ netto/mies.

od 1140 ZŁ netto/mies.

Pojazdy młodzieżowe

Najnowocześniejsza technologia dla spokoju ducha rodziców.

od 29 999 zł

Maszyny z rodziny Ranger dostępne w naszej ofercie to esencja wszystkich cech, z którymi powszechnie utożsamiane są pojazdy UTV (Utility Terrain Vehicle). Pokaźny udźwig, obszerna przestrzeń ładowna oraz przestronna kabina z możliwością pełnej zabudowy — to wszystko składa się na efektywne narzędzie do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Dodatkowym atutem tego typu pojazdów UTV jest możliwość rozbudowy wyposażenia na zasadzie modułowej. Montaż obudowy kabiny bez konieczności używania narzędzi okazuje się nieoceniony w trudnych warunkach terenowych. Modele z serii Ranger z racji funkcjonalnych akcesoriów do załadunku są z powodzeniem wykorzystywane w gospodarstwach rolnych oraz przemyśle leśnym.

Należące do rodziny quadów czterokołowce to coś, co spodoba się nie tylko fanom ekstremalnych przeżyć w terenie, ale i osobom posiadającym, chociażby znacznej wielkości gospodarstwo. Pojazdy UTV Polaris Ranger, które mamy w ofercie naszego przedsiębiorstwa są bowiem niezwykle uniwersalne w użytkowaniu. Możemy Ci zaoferować na przykład warianty dwuosobowe, dzięki czemu czterokołowce UTV świetnie nadają się do dynamicznych wycieczek we dwójkę, po wymagającym terenie leśnym czy bogatym w pagórki i wzniesienia.

Zastosowanie naszych pojazdów

Tak zwane Utility Terrain Vehicles, które mamy w ofercie odznaczają się naprawdę szerokim zastosowaniem. Z powodzeniem można ich bowiem używać do przewożenia różnych elementów na gospodarstwie. Bardzo często oferowanych przez nas pojazdów typu Ranger używa się również jak wsparcie dla, chociażby Służby Leśnej. Wszystko dlatego, że czterokołowce te świetnie radzą sobie w niełatwych przecież terenach leśnych. To jednak nie wszystko! Nie zapominajmy, że wiele osób ceni sobie ekstremalne emocje podczas korzystania z tego typu sprzętów, nie inaczej jest w przypadku naszych urządzeń UTV. Równie dobrze sprawdzają się one bowiem także do rekreacyjnych czy sportowych wycieczek w niecodziennych warunkach terenowych.

Moc, która sprawdza się w każdym terenie

Nowoczesne pojazdy UTV znajdujące się w ofercie naszego przedsiębiorstwa operują pokaźną mocą, która bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz wspaniałą jakość pracy. Oczywiście, to nie wszystkie z zalet tego typu sprzętów z naszej oferty. Te dodatkowo dysponują sporym udźwigiem, mają dużą przestrzeń ładowania oraz przestronną kabinę.

Wybierz pojazd, który spełni Twoje wymagania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają różne potrzeby. Jesteśmy na to przygotowani! Oferujemy bowiem pojazdy UTV Polaris Ranger, które mają budowę modułową. Oznacza to, że możesz ich poszczególne części wyposażenia rozbudować wedle swoich indywidualnych potrzeb. Możemy Ci również zaproponować pojazdy zarówno dwu, jak i trzyosobowe, a także te sześcioosobowe! Rodzinne wycieczki po nierównym terenie będą teraz prawdziwą frajdą!

* zdjęcia poglądowe

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj