Odkryj nasze

skutery śnieżne

Skutery Śnieżne

Świetna zabawa w okresie zimowym

To właśnie od tych funkcjonalnych pojazdów rozpoczęła się obfitująca w sukcesy historia firmy Polaris Industries! Choć nasze pierwsze, prototypowe skutery śnieżne powstały już w 1954 r., również dzisiaj możemy poszczycić się mianem lidera w dziedzinie projektowania i wytwarzania najnowocześniejszych produktów tego typu. Z dumą możemy powiedzieć, że doświadczenie w branży procentuje – jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najbezpieczniejsze rozwiązania, które sprawdzą się nawet w szczególnie wymagającym terenie górskim.

Dzięki kompletnej kontroli spowodowaną lekką wagą nasze pojazdy polecane są zarówno dla początkujących, jak i już doświadczonych użytkowników. W ofercie znajdziesz modele przeznaczone nie tylko do rekreacyjnej jazdy w gronie rodziny lub znajomych (np. Indy Evo), lecz również profesjonalny sprzęt wykorzystywany choćby przez pracowników parków narodowych położonych w górach wysokich, w tym model 850 PRO-RMK 174 uznawany przez wielu za najlepszy skuter śnieży na świecie.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych pojazdów uzyskasz u swojego autoryzowanego dealera Polaris, nie czekaj, skontaktuj się z nim już dziś!

Wybierz co pokazać
  • Obraz
  • Atrybuty
  • Cena
Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj