ADMINISTRACJE

Dlaczego My?

 

Doświadczenie i indywidualne podejście!

Dzięki połączeniu wiedzy i profesjonalizmu jesteśmy ekspertami w naszej branży. Motywuje nas pasja do motoryzacji, a to przekłada się na jakość naszych usług.

Posiadamy ogromne doświadczenie, jeżeli chodzi o współpracę z naszymi dealerami, czy klientami, gdyż od wielu lat współdziałamy zarówno z wielkimi firmami, jak i z podmiotami rozpoczynającymi swoją działalność. Swoje usługi świadczymy również administracjom rządowym i pozarządowym. W przeciągu ostatnich lat uczestniczyliśmy w przetargach dotyczących pojazdów ATV organizowanych przez służby mundurowe, takich jak Wojsko Polskie, Straż Graniczna czy Żandarmeria Wojskowa. Tworzymy konfiguracje pojazdów „na miarę” dla różnych instytucji, aby zmaksymalizować skuteczność użytkowania w terenie – sprostać każdemu zadaniu.

 

Z każdym nowym projektem nabywamy nowych pomysłów i rozwiązań, dzięki którym stale udoskonalamy wykorzystywane przez nas narzędzia oraz techniki. Priorytetem naszej pracy jest współpraca z naszymi Klientami i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb.

Zaufali już nam m.in. :
• OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
• PSP (Państwowa straż pożarna)
• GOPR (Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe)
• Straż leśna
• Polski Związek Łowiecki
• Tauron

Naszą misją jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez zapewnianie serwisu na możliwie jak najwyższym poziomie. Każdy zadowolony użytkownik pojazdu jest dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę.

 

Niezawodność

Niezawodność to klucz każdej interwencji. Od zmodernizowanych elementów układu napędowego, takich jak silnik, wytrzymałe łożyska po wał napędowy, marka Polaris posiada wieloletnie doświadczenie w branży pojazdów użytkowych.

Funkcje bezpieczeństwa

Fundamentem użytkowania pojazdów marki Polaris jest bezpieczeństwo użytkowników. Pojazdy są projektowane z myślą o nieograniczonych modyfikacjach, takich jak personalizowana okleina, uprzywilejowany sygnał dźwiękowy, czy możliwość odblokowania fabrycznych ograniczeń prędkości.

Obsługujemy organizacje z całej Polski

Kontakt