ADMINISTRACJE

Dlaczego My?

 

Doświadczenie i indywidualne podejście!

Dzięki połączeniu wiedzy i profesjonalizmu jesteśmy ekspertami w naszej branży. Motywuje nas pasja do motoryzacji, a to przekłada się na jakość naszych usług.

Posiadamy ogromne doświadczenie, jeżeli chodzi o współpracę z naszymi dealerami, czy klientami, gdyż od wielu lat współdziałamy zarówno z wielkimi firmami, jak i z podmiotami rozpoczynającymi swoją działalność. Swoje usługi świadczymy również administracjom rządowym i pozarządowym. W przeciągu ostatnich lat uczestniczyliśmy w przetargach dotyczących pojazdów ATV organizowanych przez służby mundurowe, takich jak Wojsko Polskie, Straż Graniczna czy Żandarmeria Wojskowa. Tworzymy konfiguracje pojazdów „na miarę” dla różnych instytucji, aby zmaksymalizować skuteczność użytkowania w terenie – sprostać każdemu zadaniu.

 

Z każdym nowym projektem nabywamy nowych pomysłów i rozwiązań, dzięki którym stale udoskonalamy wykorzystywane przez nas narzędzia oraz techniki. Priorytetem naszej pracy jest współpraca z naszymi Klientami i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb.

Zaufali już nam m.in. :
• OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
• PSP (Państwowa straż pożarna)
• GOPR (Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe)
• Straż leśna
• Polski Związek Łowiecki
• Tauron

Naszą misją jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez zapewnianie serwisu na możliwie jak najwyższym poziomie. Każdy zadowolony użytkownik pojazdu jest dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę.

 

Niezawodność

Niezawodność to klucz każdej interwencji. Od zmodernizowanych elementów układu napędowego, takich jak silnik, wytrzymałe łożyska po wał napędowy, marka Polaris posiada wieloletnie doświadczenie w branży pojazdów użytkowych.

Funkcje bezpieczeństwa

Fundamentem użytkowania pojazdów marki Polaris jest bezpieczeństwo użytkowników. Pojazdy są projektowane z myślą o nieograniczonych modyfikacjach, takich jak personalizowana okleina, uprzywilejowany sygnał dźwiękowy, czy możliwość odblokowania fabrycznych ograniczeń prędkości.

Obsługujemy organizacje z całej Polski

Kontakt

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości pojazdów terenowych. Tego typu maszyny znajdą swoje zastosowanie nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również w jednostkach administracyjnych. Bardzo mocno ułatwiają one prowadzenie codziennych działań w nawet bardzo wymagających warunkach.

Z oferowanych przez nas pojazdów korzystają służby, takie jak na przykład policja, straż pożarna, GOPR, straż leśna czy też Polski Związek Łowiecki. To, co wyróżnia oferowane przez nas maszyny to przede wszystkim niezawodność oraz
możliwość pracy w każdych warunkach. Zastosowane podzespoły powodują, że urządzenia mogą być eksploatowane przez długi czas bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek poważniejszych napraw. Oprócz tego prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem pojazdów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Dostarczane przez nas pojazdy mogą zostać wyposażone w niezbędne elementy, takie jak na przykład syreny i oświetlenie alarmowe oraz wciągarka. Powoduje to, że maszyny sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Profesjonalne terenowe opony są gwarancją, że pojazdy poradzą sobie nawet w bardzo wymagających warunkach terenowych. Wszystko po to, by zapewnić sprawną interwencję służb.

Galeria

Prezentowana przez nas galeria zdjęć ukazuje, w jak wielu inwestycjach braliśmy udział w ostatnim czasie. Dostarczenie pojazdów terenowych do policji, straży pożarnej czy też ratownictwa górskiego najlepiej pokazuje, że na przestrzeni
ostatnich lat zaufały nam organizacje wymagające profesjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Wybrane modele maszyn mogą zostać wyposażone w elementy takie jak na przykład gąsienice, spychacz czy też światła alarmowe. W ostatnim czasie z naszych usług skorzystała również służba leśna. Wszystko to powoduje, że jesteśmy przygotowani do sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów naszej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zgoda

4 + 6 =

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj