AUTORYZOWANY DEALER

RK-SPORT

INFORMACJE O DEALERZE

Adres: ul. Obitza 3,
10-725 Olsztyn
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Tel(pojazdy): +48 604 951 209
Tel (Serwis i części): +48 604 951-209

Osoba kontaktowa:
Krzysztof Maciejewski
Tel: +48 604 951 209

Osoba kontaktowa:
Kamil Mowicz
Tel: +48 602 745 873

​Jesteśmy autoryzowanym Dealerem takich marek jak : POLARIS, SWM, CF MOTO.

Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od kilku ładnych lat. Motoryzacja jest naszą pasją i aktywnie w niej uczestniczymy. Zloty, wyścigi, eventy i adrenalina to jest to co kochamy. Prowadzimy także prężnie rozwijający się serwis w którym robimy przeglądy i naprawy prawie wszystkich pojazdów posiadających silnik spalinowy. Warsztat wyposażony jest w kilka dobrze wyposażonych stanowisk diagnostycznych. Prowadzimy również serwis ogumienia do większości pojazdów ( samochody, ATV, UTV, motocykle….)

W naszym nowym budynku o powierzchni prawie 500m2 mieści się bardzo obszerny salon, znajdziecie tu większość pojazdów których jesteśmy dealerem. Ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe miejsca pracy aby do minimum skrócić czas oczekiwania na usługi serwisowe. Nasza załoga się szkoli i podnosi kwalifikacje aby zakres usług był na najwyższym poziomie. Na miejscu możecie załatwić u nas finansowanie pojazdu ( pożyczki, leasing i tp…) Gwarantujemy też pełne wsparcie  przy wyborze  pojazdów a także pomoc w ich rejestracji lub zdobyciu homologacji.

Oczywiście posiadamy też części zamienne do ww pojazdów jak też sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę z akcesoriami do motocykli, quadów i pojazdów UTV.

Przed zakupem quada lub motocykla jest możliwość jazdy testowej. Wybrany przez klienta nowy pojazd z naszej oferty dostarczymy  na wskazany przez niego adres.

DOJAZD

RK SPORT

POLARIS

Kliknij poza pasek aby się schował
Porównaj