FINANSOWANIE POLARIS

Wybierz podjazd do zadań specjalnych w idealnym finansowaniu

Polaris Finance jest jedyną markową ofertą finansowania w gamie pojazdów off-road. Został stworzony dla wszystkich, którzy cenią szybkość realizacji, profesjonalizm oraz atrakcyjność cenową.

minimum formalności

 automatyczna decyzja w kilka minut

opieka indywidualnego doradcy

LEASING – oferta dla firm

 • wpłata własna już od 0%
 • umowa nawet do 84 miesięcy na wszystkie nowe Quady POLARIS
 • zryczałtowana tabela opłat i prowizji tylko 179 zł netto rocznie;
 • finansowanie w walucie PLN i EUR
 • decyzja kredytowa w oparciu o BIK
 • nieodpłatna karta hotelowa Travel Card
 • brak kosztów rejestracji pojazdu
 • konkurencyjne stawki ubezpieczenia, składka płatna w ratach

KREDYT – oferta dla konsumentów i firm

 • wpłata własna już od 5%
 • finansowanie nawet do 60 miesięcy na wszystkie nowe Quady POLARIS
 • możliwość ubezpieczenia w ratach

PRODUKT DODATKOWY

Ochrona GAP w leasingu:

 

płatność w ratach do umowy na finansowanie

spłata pozostałych rat zgodnie z umową

gwarancja odzyskania 100% wartości pojazdu

maksymalny okres ubezpieczenia nawet do 60 miesięcy

Szczegóły oferty u dealerów

i w Oddziałach

 

LEASING – finansowanie dla podmiotów gospodarczych

Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i n. k.c. Zawarcie umowy dotyczącej finansowania i jej warunki uzależnione są każdorazowo od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka i warunków transakcji.

KREDYT – finansowanie dla konsumentów i podmiotów gospodarczych

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,24% dla kredytu w wysokości 74 343,87 zł, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 69 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 100 547,02 zł, oprocentowanie zmienne 10,74%, całkowity koszt kredytu 31 147,02 zł (w tym: prowizja 4 943,87 zł, odsetki w całym okresie kredytu 26 203,15 zł), 70 miesięcznych równych rat w wysokości po 1 433,85 zł (pierwsza rata wyrównująca w wysokości 1 611,29 zł). Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) dla kredytowanego samochodu – koszt niewliczony do RRSO. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredytu udziela VeloBank S.A.. z siedzibą w Warszawie, nr KRS: 0000991173, nr NIP: 7011105189 (dalej: „Bank”). Idea Getin Leasing S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław, pełni rolę pośrednika kredytowego i jest umocowany przez Bank do zawierania w imieniu i na rzecz Banku umów o kredyt samochodowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych z zawieraniem takich umów. Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku i badania oceny zdolności kredytowej przez Bank. Szczegóły oferty w tym Tabela Opłat i Prowizji są dostępne w placówkach pośrednika kredytowego.

Niniejsza „Informacja” ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (w szczególności art. 66 KC). Może być ona traktowana w razie wątpliwości za zaproszenie do zawarcia umowy na warunkach określonych przepisami prawa i ofertą Banku. Przedstawione parametry uwzględnione w powyższej informacji mają charakter wstępny a ostateczne warunki finansowe będą zależne w szczególności od oceny sytuacji finansowej Kredytobiorcy i innych warunków uregulowanych w umowie kredytowej.

Decyzja może zostać wydana nawet w 2 godziny, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie wymagana dodatkowa ocena ryzyka kredytowego.