Dnia 01-03/09/2017 odbyła się kolejna edycja Gepa Logistic Super Rally w Lisiej Górze, gdzie ok. 50 załóg przybyło na imprezę. Nowością w tej edycji był odcinek na polu, gdzie technika i koncentracja okazały się kluczowe do osiągnięcia zwycięstwa!

Trzeba przyznać, że ogromną zaletą cyklu Gepa Logistic Super Rally jest fakt, że wszystkie tory są od siebie różne. W tej edycji  pierwszy odcinek zawodnicy musieli pokonać na polu. Był nieco krótszy od poprzednich tras i każda ułamek sekundy był niesamowicie cenny. Świadczy o tym fakt, że w klasie SSV Turbo różnice w czasach osiąganych przez załogi wyrażać można w sekundach.

Drugi odcinek prowadził przez las. Cechował się dużą ilością dziur i nierówności. Taka charakterystyka odcinka wymagała od zawodników dużej ostrożności i dobrej techniki. Nawet najmniejszy błąd mógł doprowadzić do wypadnięcia poza tor i zerwania taśm, co skutkowało karą 15 sekund.

W klasie SSV Turbo, która wywoła największe emocje zwycięzcą okazała się załoga Nicolas Retat/Daniel Krzyszpin w pojeździe RZR XP Turbo

Natomiast w klasie SSV zwyciężyła załoga Denis Retat/Mariusz Budzisz. Po pierwszym dniu mieli ponad 1 minutę przewagi! Kolejny raz udowodnili, że pojazd RZR XP 1000 jest pewnym i najbardziej uniwersalnym pojazdem off-roadowym w swojej klasie!

 

 

RZR XP TURBO – I MIEJSCE!

RZR XP 1000 – I MIEJSCE!

 

Serdecznie podziękowania dla Łukasza Łazarza za ekstra fotki!